Модна читанка

**************************************************** 

Генії читають про геніїв

Міська бібліотека для дітей пропонує вам ознайомитися з серією книг для дітей "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей".
Кожен з батьків мріє, щоб його дитина виросла щасливою і успішною. Та дітям, зазвичай, не дуже подобається вчитися, щось заучувати. Але якщо в процесі навчання вони отримають позитивні емоції, то зможуть по-справжньому захопитись знаннями, навчанням.
Книжкова серія "Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей" - це найкращий спосіб познайомити дітей з наукою та історією, досягненнями людства та світовими відкриттями. Дана серія - це унікальний проект, який сприяє набагато якіснішому дозвіллю дітей та батьків. Книжки серії написані в захопливій і доступній формі, що робить сам процес читання цікавим і корисним. Книги написані "мовою дитини" та відповідають потребам сучасного покоління.
Книги серії мають ряд приємних особливостей:
  • в кінці кожного розділу - збірка запитань, які допоможуть дитині запам'ятати найголовніше та зробити власні висновки;
  • змістовні оригінальні ілюстрації допоможуть дитині візуалізувати історію;
  • дітям та дорослим буде однаково цікаво читати;
  • дані розповіді є реальні біографії, написані у формі цікавих історій. 
Серія розповість вам про:
Альберта Ейнштейна 
 
Ніколу Теслу
 
Коко Шанель
 
Стіва Джобса
 
та інших 
Для дитини важлива особиста участь батьків у процесі навчання, а з такими книжками це буде приємно, пізнавально та повчально!


*****************************************

Знайомтесь: Кігтик Ковбаско

Правду кажуть, що руді коти - найрозумніші. Саме таким і є наш Кігтик Олегович Ковбаско. Не дарма ж "руда" чоловіча частина сім'ї Дерихатів ще малим кошеням одразу прийняла його за "свого". А як вже так сталось, що наш Ковбаско і його молодий господар - п'ятикласник Олег Дерихата помінялись місцями і які дивовижні пригоди трапились із ними та їхніми друзями; як вони провчили зухвалих розбишак Барбосків і тільки переборовши власні страхи знову стали самими собою - читайте в новій повісті Сергія Гридіна "Кігтик Ковбаско".
P.S.  З так званими "не" повістями Сергія Гридіна - "Не такий", "Не - ангел", "Незрозумілі" ми вже на сторінках нашого блогу вас знайомили.
Приємного вам читання!
Мняву - у!

*****************************************


                                                                                                 Незрозумілі не-ангели


Нові повісті Сергія Гридіна «Не – ангел» та «Незрозумілі» відкривають ще одну грань складного життя підлітків. Головним героям цих повістей - Олесеві («Не-ангел») та Сашкові («Незрозумілі») випало пройти через круті випробування. В  обох -  море проблем, море думок, емоцій і чогось незбагненого.
Хвороба матері та непорозуміння з батьком виштовхали Олеся на вулицю. Він опиняється на дні жорстокого світу людей. Як Олесь так і Сашко потрапляють у дуже драматичні ситуації і, хоч як не було складно - вибираються звідти.
Автор вчить підлітків, як вміти розуміти інших і самим ставати зрозумілішими. Обидві повісті сповнені драматичних напружень, неординарних пригод і щемливих переживань.

  Шлях і досвід юних героїв цих повістей – для вас наші дорогі читачі.
 

*****************************************


                                               Чат для дівчатКоли ви візьмете книгу «Чат для дівчат» (упорядники – Валентина Вздульська та Оксана Лущевська), то щось світле, гарне, гармонійне і чудесне увійде у ваше життя.
Дванадцять оповідань від сучасних українських письменників торкаються важливих тем життя старшокласників. Мрії та страхи, любов і зрада, дружба і втрати, шкільні справи та стосунки з батьками, розваги і хобі…
Тонко описані, сповнені гумору та справжніх емоцій – ці історії зацікавлять як юних, так і дорослих читачів.

Тож, запрошуємо дівчат в книжковий чат!*****************************************


                                                                                         
                              Солоні поцілунки
                   


Повість Ольги Купріян «Солоні поцілунки» - це книга, яку «чемним» дівчатам і хлопцям, а тим паче їхнім батькам читати не рекомендується. Бо сучасні підлітки мають такі думки, такі проблеми і виклики, що й не кожен дорослий їм зможе протистояти. Коли дорослішаєш, усе стає таким заплутаним. Ця книга про чотирнадцятирічну дівчинку Мілку (Людмилу). Про болісні зміни в її стосунках з однолітками і дорослими. Про перші досвіди самостійності, про цілком недитячі розчарування і сльози.


Ох, вже ці підлітки!
 
*****************************************                                                         Перехідний вік моєї мами
Аліні виповнилось тринадцять – критично не щасливий вік. Її зріст – метр сімдесят пять і вона переконана, що є недоладною незграбою. Її бентежать стосунки з однокласниками, нові враження і відчуття, пробуджене кохання і взагалі багато всього такого, що відбувається з нею вперше.

Якось мама розповіла дівчинці про своє перше кохання -  і Аля відкрила для себе, що в її мами – також перехідний період і в неї є свої таємниці. Мама теж доростає до розуміння, що її дочка вже майже доросла. Події повісті Ірини Мацко «Перехідний вік… моєї мами» - переконують, що порозуміння завжди можливе, якщо його прагнути. І Аля з мамою починають спілкуватись, як справжні подруги. 
*****************************************

Все починається в 13

Твір на тему "Мені тринадцятий минало"
"Тринадцять років - це вік, коли батьки починають тебе дратувати не менше за родичів, друзів та вчителів.
Тринадцять років - це вік, коли вперше в житті почуваєш себе обдуреним на всі сто. Бо до тебе нарешті доходить, що в житті рідко коли спрацьовує "на відмінно" бодай хоч одне правило, яке вчителі втовкмачували тобі в голову..."

Герої нової повісті Валентина Бердта "Все починається в тринадцять" - підлітки, які опинившись літом в селі "на засланні", не очікують від цього нічого крім страшенної нудьги. Натомість, вони потрапляють у коловерт справжніх пригод, не раз навіть містичних - з нічними походами на цвинтар, духами померлих, відьмами, екстрасенсами та паранормальними подіями, від яких уже не занудьгуєш!
Звичайні, нормальні, сучасні підлітки, познайомившись з якими вам захочеться "поприколюватись" разом з ними і обов'язково прочитати цю чудову книгу, на сторінках якої причаїлось безліч пригод, які трапляються тільки з тринадцятирічними.


*****************************************


Персі Джексон та Олімпійці.

Знайомтесь: Рік Ріордан та його Персі Джексон.
Цикл книг «Персі Джексон та Олімпійці» - це серія фантастичних романів американського письменника Ріка Ріордана. В основу ідеї покладені давньогрецькі легенди.
Головний герой - юнак Персі Джексон, який випадково дізнається, що він є сином давньогрецького бога морів – Посейдона і водяної стихії. Виявляється, все, що говорилось в міфах про богів, титанів, чудовиськ та героїв – чистісенька правда! І, власне, сам Персі Джексон є одним із багатьох дітей – напівкровок цих богів.
Дії розгортаються в сучасній Америці. Р. Ріордан пояснює це тим, що боги античності переміщаються по планеті разом з центром західного світу. Якщо 2000 років тому центром західного світу була Греція, то сьогодні -  це США. Так, в книгах даного циклу вхід в підземне царство Аїда перемістився під Лос-Анджелес, гора Олімп – на міфічний 600-й поверх Емпайрстейм – білдінг в Нью-Йорку, а Море чудовиськ, по якому плавав ще сам Одісей – в область Бермудського трикутника.


 Отже, ласкаво просимо, в світ напівкровок!
Тут на вас очікують харизматичні герої «Табору Напівкровок», битви та страшні монстри, а також кумедні ситуації, гумор і, звичайно, неймовірні пригоди!


Немає коментарів:

Дописати коментар